Велосипед Marin Kentfield ST 2 2023 frame M (SKD-81-28)
Фото 6 |
Marin Kentfield ST 2 2023 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marin Kentfield ST 2 2023 frame M
Велосипед 28" Marin KENTFIELD 2 ST рама - M 2024 GREEN SKD-81-28 | 24 360 грн. |
Велосипед 28" Marin KENTFIELD 2 ST (2023) Green M (163-173 см) SKD-81-28 | 24 360 грн. |
Велосипед 28" Marin KENTFIELD 2 ST, рама M, 2023, GREEN SKD-81-28 | 24 360 грн. |
Marin Велосипед Marin KENTFIELD 2 ST, 28", рама M, 2023 GREEN SKD-81-28 | 24 360 грн. |
Модификації Marin Kentfield ST 2 2023 frame M
Ціни на Marin Kentfield ST 2 2023 frame M |
---|---|---|---|---|
Marin Kentfield ST 2 2023 frame L | від 24 360 грн. | 3 пропозиції | ||
Marin Kentfield ST 2 2023 frame M | від 24 360 грн. | 4 пропозиції | ||
Marin Kentfield ST 2 2023 frame S | від 24 360 грн. | 6 пропозицій |