Кухонна мийка Marmorin Fenco 3201130 780x510
Marmorin Fenco 3201130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marmorin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marmorin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marmorin Fenco 3201130 780x510
Усі ціни 11 →Кухонная мойка Marmorin FENCO 320113001 | 7 813 грн. |
Кухонная мойка Marmorin FENCO 320113002 | 7 813 грн. |
Кухонная мойка Marmorin FENCO 320113003 | 7 813 грн. |
Кухонная мойка Marmorin FENCO 320113004 | 7 813 грн. |
Кухонная мойка Marmorin FENCO 320113005 | 7 813 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонної мийки Marmorin Fenco 3201130:
- Вага — 12 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →