Кухонна мийка Franke Centro CNG 611-62 114.0630.421 620x500
Фото 13 |
Franke Centro CNG 611-62 114.0630.421 |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Centro CNG 611-62 114.0630.421 620x500
Усі ціни 63 →Кухонная мойка Franke Centro CNG 611-62 (114.0630.417) гранитная - врезная | 5 634 грн. |
Кухонна мийка Franke Centro CNG 611-62 (114.0630.418) Чорний матовий 114.0 | 7 790 грн. |
Кухонна мийка Franke CENTRO CNG 611-62 чорна матова (114.0630.418) 114.063 | 8 724 грн. |
FRANKE Centro CNG 611-62 (114.0630.418) Чёрный матовый | 7 790 грн. |
Кухонна мийка Franke Centro CNG 611-62 (114.0630.418) | 7 790 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Centro CNG 611-62 114.0630.421
Ціни на Franke Centro CNG 611-62 114.0630.421 |
---|---|---|---|---|
Franke Centro CNG 611-62 114.0630.421 620x500 | від 4 185 грн. | 64 пропозиції | ||
Franke Centro CNG 611-78 114.0630.429 780x500 | від 4 499 грн. | 96 пропозицій | ||
Franke Centro CNG 611-86 114.0630.442 860x500 | від 6 969 грн. | 68 пропозицій | ||
Franke Centro CNG 611-100 114.0630.446 1000x500 | від 5 444 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →