Електрогенератор Mast Group RD6500E
Фото 5 |
Mast Group RD6500E |
|
П'ятиловатний генератор з електростартером. Оснащений бензиновим двигуном, що має робочий об'єм 420 см³, та бензобаком на 25 літрів палива. Генератор Mast Group RD6500E виробляє електрику за допомогою синхронного альтернатора, оснащеного автоматичним регулятором напруги (AVR). Для підключення споживачів електроенергії генератор має одну розетку під стандартну вилку і одну — «силову». Поруч із розетками знаходяться клеми виходу 12 В, які можна використовувати для підзарядки автомобільних АКБ або живлення приладів, що працюють на постійному струмі. Крім них, на панелі приладів присутні багатофункціональний дисплей, сигнальні лампи, кнопка запуску двигуна і автоматичний запобіжник, що вимикає мотор при перевантаженні.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mast Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mast Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mast Group RD6500E
Усі ціни 21 →Бензиновый генератор Mast Group RD6500E 146408 | 21 110 грн. |
Mast Group RD6500E офіційна гарантія 24мic відвантаження день в день | 18 199 грн. |
Бензиновый генератор Mast Group RD6500E | 21 110 грн. |
Генератор бензиновий Mast Group RD6500E 5,5кВт | 21 110 грн. |
Бензиновий генератор MAST GROUP RD6500E | 21 110 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →