Електрогенератор Mast Group YH13000
Фото 5 |
Mast Group YH13000 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mast Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mast Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mast Group YH13000
Усі ціни 17 →Бензиновый генератор Mast Group YH13000 146411 | 63 450 грн. |
Mast Group YH13000 офіційна гарантія 24мic відвантаження день в день | 58 999 грн. |
Бензиновый генератор Mast Group YH13000 | 63 451 грн. |
Генератор бензиновий Mast Group YH13000 11кВт | 63 450 грн. |
Бензиновий генератор MAST GROUP YH13000 | 63 450 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →