Електрогенератор Mast Group YH11000AE
Фото 8 |
Mast Group YH11000AE |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mast Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mast Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mast Group YH11000AE
Усі ціни 15 →Mast Group YH11000AE офіційна гарантія 24 мiс відвантаження день в день | 41 999 грн. |
Генератор бензиновий Mast Group YH11000AE 8,5кВт | 47 130 грн. |
Дизельний генератор MAST GROUP YH11000AE | 47 130 грн. |
Mast Group Mast Group YH11000AE | 47 130 грн. |
Дизельный генератор MAST GROUP YH11000AE+Кешбек от магазина | 47 130 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →