Електрогенератор Mast Group RD9500E
Фото 3 |
Mast Group RD9500E |
|
Бензинова мініелектростанція з номінальною потужністю 7 кВт (пікова потужність, що враховує пускові струми та стрибки навантаження, становить 7.5 кВт). Робота генератора забезпечується 4-тактним двигуном із робочим об'ємом 439 см³. Для зберігання запасу палива використовують 25-літровий бензобак. Завдяки наявності електростартеру та акумулятора, генератор Mast Group RD9500E запускається натисканням на кнопку. Апарат має дві розетки (по одній штуці на 16 А та 32 А) та клеми виходу постійного струму 12 В, від яких можна заряджати автомобільні АКБ. Якість вихідного струму контролюється автоматичним регулятором напруги (AVR).
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mast Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mast Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mast Group RD9500E
Усі ціни 20 →Бензиновый генератор Mast Group RD9500E 146409 | 24 440 грн. |
Mast Group RD9500E офіційна гарантія 24мic відвантаження день в день | 19 999 грн. |
Бензиновый генератор Mast Group RD9500E | 24 440 грн. |
Бензиновий генератор MAST GROUP RD9500E | 24 440 грн. |
Mast Group Mast Group RD9500E | 24 440 грн. |
ще 15 пропозицій
Даним генератором дуже задоволень, зараз на обкатці, підключивши будинок, все працює: (опалення, телевізор, холодильник), за звичкою щей запустивши мікрохвильовку, то генератор навіть не почув! Простота використання, все зроблено логічно, легкий при переміщенні хоча вага 98кг, вологозахист, однофазний, наявність розетки на 32А. Чи не виявив! Анатолий Боднар: користуюся Mast Group RD9500E кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →