Електрогенератор Mast Group YH15000
Фото 4 |
Mast Group YH15000 230 B 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mast Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mast Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mast Group YH15000
Усі ціни 19 →Бензиновый генератор Mast Group YH15000 161545 | 107 180 грн. |
Mast Group YH15000 офіційна гарантія 24мic відвантаження день в день | 95 999 грн. |
Бензиновый генератор Mast Group YH15000 | 107 181 грн. |
Генератор бензиновий Mast Group YH15000 13кВт | 107 180 грн. |
Бензиновий генератор MAST GROUP YH15000 | 107 180 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Mast Group YH15000
Ціни на Mast Group YH15000 |
---|---|---|---|---|
Mast Group YH15000 | від 95 999 грн. | 21 пропозиція | ||
Mast Group YH15000S | від 98 999 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →