Пальник Master Tool 44-5025 (44-5025)
Master Tool 44-5025 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 44-5025
Усі ціни 11 →Горелка для газового баллона MASTERTOOL "Гефест" (44-5025) | 292 грн. |
Пальник для газового балона Mastertool Майстер (44-5025) | 292 грн. |
Пальник для газового балона з п'єзопідпалом MASTERTOOL GM "Гефест", керамі | 292 грн. |
Пальник газовий з п'єзопідпалом Mastertool 44-5025s - Гефест (DR-000049010 | 332 грн. |
Пальник для газового балона MASTERTOOL "Гефест" п'єзопідпал/керамічний зах | 248 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →