Кухонний ніж MasterPro Foodies BGMP-4312
MasterPro Foodies BGMP-4312 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MasterPro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MasterPro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MasterPro Foodies BGMP-4312
Усі ціни 16 →Ніж для хліба Bergner MasterPro. 20 см (BGMP-4312) BGMP-4312 | 609 грн. |
Кухонный нож MasterPro Foodies Collection для хлеба 20 см (BGMP-4312) BGMP | 776 грн. |
Кухонний ніж MasterPro Foodies Collection для хліба 20 см (BGMP-4312) BGMP | 655 грн. |
Bergner MasterPro BGMP-4312 25342 | 659 грн. |
Ніж для хліба MasterPro Foodies collection, 20 см (BGMP-4312) 00000025342 | 779 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →