Кухонний ніж MasterPro Foodies BGMP-4310
MasterPro Foodies BGMP-4310 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MasterPro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MasterPro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MasterPro Foodies BGMP-4310
Усі ціни 17 →Ніж кухонний Bergner MasterPro. 20 см (BGMP-4310) BGMP-4310 | 739 грн. |
Ніж кухонний MasterPro Foodies collection BGMP-4310 20 см (00000025682) | 759 грн. |
Нож кухонный MasterPro Foodies collection BGMP-4310 20 см (00000025682) | 760 грн. |
Кухонный нож MasterPro Foodies Collection 20 см (BGMP-4310) BGMP-4310 | 904 грн. |
Кухонний ніж MasterPro Foodies Collection 20 см (BGMP-4310) BGMP-4310 | 799 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →