Кухонний ніж MasterPro Master BGMP-4435
MasterPro Master BGMP-4435 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MasterPro Master BGMP-4435
Усі ціни 14 →Ніж кухонний Bergner MasterPro Elegance. 12.5 см (BGMP-4435) BGMP-4435 | 479 грн. |
Кухонный нож MasterPro Elegance универсальный 12,5 см (BGMP-4435) BGMP-443 | 535 грн. |
Кухонний ніж MasterPro Elegance універсальний 12,5 см (BGMP-4435) BGMP-443 | 516 грн. |
MasterPro Кухонний ніж MasterPro Elegance універсальний 12,5 см (BGMP-4435 | 516 грн. |
Bergner MasterPro Elegance (BGMP-4435) 25351 | 529 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →