Кухонний ніж MasterPro Sharp BGMP-4111
MasterPro Sharp BGMP-4111 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MasterPro Sharp BGMP-4111
Усі ціни 14 →Ніж кухонний Bergner MasterPro Sharp. 20 см (BGMP-4111) BGMP-4111 | 369 грн. |
Кухонный нож MasterPro Sharp 20 см (BGMP-4111) BGMP-4111 | 548 грн. |
Кухонний ніж MasterPro Sharp 20 см (BGMP-4111) BGMP-4111 | 397 грн. |
MasterPro MasterPro Sharp 20 см (BGMP-4111) 25325 | 429 грн. |
Ніж кухонний MasterPro Sharp, 20 см (BGMP-4111) 00000025325 | 469 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →