Кухонний ніж MasterPro Master BGMP-4431
MasterPro Master BGMP-4431 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MasterPro Master BGMP-4431
Усі ціни 17 →Ніж кухонний Bergner MasterPro Elegance. 20 см (BGMP-4431) BGMP-4431 | 749 грн. |
Ніж кухонний MasterPro Elegance BGMP-4431 20 см (00000025347) | 769 грн. |
Нож кухонный MasterPro Elegance BGMP-4431 20 см (00000025347) | 769 грн. |
Кухонный нож MasterPro Elegance 20 см (BGMP-4431) BGMP-4431 | 914 грн. |
Кухонний ніж MasterPro Elegance 20 см (BGMP-4431) BGMP-4431 | 809 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →