Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Кухонні ножі   /   MasterPro

Кухонний ніж MasterPro Master BGMP-4307

Фото - Кухонний ніж MasterPro Master BGMP-4307
MasterPro Master BGMP-4307
Колір
Тип
для очищення
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
пластик
Довжина леза
8 см
Країна походження бренду
Іспанія
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MasterPro 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MasterPro.
Як вибрати якісний кухонний ніжРозбираємося, що необхідно врахувати при виборі кухонного ножа, щоб він був зручний і прослужив якомога довше.

Купити MasterPro Master BGMP-4307

Усі ціни 16 →

Ніж для чищення овочів Bergner MasterPro. 8.75 см (BGMP-4307) BGMP-4307

Ніж Bergner MasterPro Master виготовлений з нержавіючої сталі з вмістом хрому та вуглецю. Лезо стійке до корозії. легко заточ... щеується. при цьому надовго зберігаючи ідеальну гостроту. Гладка ріжуча кромка.Ергономічна бакелітова ручка зручної форми на металевих заклепках. Вигнута ручка з упором під пальці перешкоджає ковзанню руки. Серія кухонних ножів Bergner MasterPro Master легко впорається з будь-яким завданням.
Tovary.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
219 грн.

MasterPro BGMP-4307

Ніж з нержавіючої сталі Bergner MasterPro Master Ніж з нержавіючої сталі Bergner MasterPro Master виготовлений з нержаві... щеючої сталі з вмістом хрому та вуглецю. Лезо стійке до корозії, легко заточується, при цьому надовго зберігаючи ідеальну гостроту. Гладка ріжуча кромка. Ергономічна бакелітова ручка зручної форми на металевих заклепках. Вигнута ручка з упором під пальці перешкоджає ковзанню руки. Серія кухонних ножів Bergner MasterPro Master легко впорається з будь-яким завданням. Особливості ножа Bergner MasterPro Master - Підходить для миття в посудомийній машині - Виготовлений з нержавіючої сталі з вмістом хрому та вуглецю - Ергономічна бакелітова ручка зручної форми на металевих заклепках Характеристики ножа Bergner MasterPro Master - Матеріал: нержавіюча сталь - Матеріал ручки: бакеліт - Кількість: 1 шт - Колір: чорний - Серія: Master
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
289 грн.

Ніж для овочів MASTERPRO Master 8,75 см (BGMP-4307) BGMP-4307

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
271 грн.

Ніж для очищення MasterPro Master 8.75 см (BGMP-4307)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
279 грн.

Masterpro Master 8,75 см (BGMP-4307) Master8,75см(BGMP-4307)

Кількість предметів, шт/1|Матеріал ручки/Дерево|Призначення/Для овочів, Для чищення|Країна виробництва/Китай|Матеріал леза/Не... щержавіюча сталь|Гарантійний термін/14 днів|Можливість миття в посудомийній машині/Ні|Бренд/Masterpro|Довжина леза, см/8,75 см
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на MasterPro Master BGMP-4307

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна