Кухонний ніж MasterPro Master BGMP-4434
MasterPro Master BGMP-4434 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MasterPro Master BGMP-4434
Усі ціни 17 →Ніж для нарізання Bergner MasterPro Elegance. 20 см (BGMP-4434) BGMP-4434 | 719 грн. |
Ніж для нарізки MasterPro Elegance BGMP-4434 20 см (00000025350) | 741 грн. |
Нож для нарезки MasterPro Elegance BGMP-4434 20 см (00000025350) | 741 грн. |
Кухонный нож MasterPro Elegance для нарезки 20 см (BGMP-4434) BGMP-4434 | 765 грн. |
Кухонний ніж MasterPro Elegance для нарізання 20 см (BGMP-4434) BGMP-4434 | 779 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →