Кухонний ніж MasterPro Master BGMP-4436
MasterPro Master BGMP-4436 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MasterPro Master BGMP-4436
Усі ціни 15 →Ніж Bergner MasterPro Elegance. 10 см (BGMP-4436) BGMP-4436 | 429 грн. |
Кухонный нож MasterPro Elegance для очистки 10 см (BGMP-4436) BGMP-4436 | 601 грн. |
Кухонний ніж MasterPro Elegance для очищення 10 см (BGMP-4436) BGMP-4436 | 456 грн. |
Bergner MasterPro Elegance (BGMP-4436) 25352 | 479 грн. |
Ніж для очищення MasterPro Elegance, 10 см (BGMP-4436) 00000025352 | 549 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →