Біти / торцеві голівки Yato YT-25972
Yato YT-25972 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-25972
Усі ціни 6 →Отвертка с набором бит Yato 31шт. (YT-25972) | 594 грн. |
Викрутка - тримач YATO з гнучким стержнем з насадками HEX 1/4 31 шт (YT-25 | 577 грн. |
Викрутка - тримач YATO YT-25972 | 594 грн. |
Викрутка під Біти Гнучка Набір 31 шт YATO (YT-25972) | 679 грн. |
Викрутка-тримач YATO з гнучким стрижнем з насадками, HEX 1/4" 31 предмет ( | 506 грн. |
Викрутка Yato YT-25972 з набором насадок 31 ел | 652 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →