Біти / торцеві голівки Metabo 626718000
Metabo 626718000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo 626718000
Набір біт Metabo SP, 15 шт 626718000 | 517 грн. |
Набор бит с магнитным держателем Metabo SP в боксе, 15 шт 626718000 | 533 грн. |
Набір біт з тримачем Metabo SP, 15 предметів 626718000 | 517 грн. |
Набор бит Metabo SP 15ед. (626718000) | 533 грн. |
Набiр бiт Metabo SP довгі 15 шт (626718000) | 533 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →