Біти / торцеві голівки Metabo 626704000
Metabo 626704000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo 626704000
Усі ціни 8 →Набір біт Metabo SP, 71 шт 626704000 | 1 098 грн. |
Набор бит с 2 с магнитными держателями Metabo SP в боксе, 71 шт 626704000 | 1 168 грн. |
Набір біт Metabo Bit box 71 предмет 626704000 | 1 098 грн. |
Набор бит Metabo 1/4" 71ед. (626704000) | 1 110 грн. |
Набір біт Metabo Promotion (25 мм, 75 мм, 71 шт.) (626704000) 626704000 | 1 110 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок Metabo 626704000:
- L = 25 мм: PH1x3, PH2x6, PH3x3, PZ1x3, PZ2x6, PZ3x3, SL4x3, SL6x3, H4x3, H5x3, H6x3, T10x3, T15x3, T20x3, T25x3, T27x3, T30x3, T40x3
- L = 75 мм: PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, SL4, SL6, T20, T25
РекомендуємоПорівняти в таблиці →