Дриль Bosch GSB 20-2 Professional 060117B400
Відео 1Фото 7 |
Bosch GSB 20-2 Professional 060117B400 |
|
Ударний дриль підвищеної потужності з великим крутним моментом, традиційної лінійної компонуванням продуктивного електродвигуна і мережевим живленням. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, належить до категорії професійного ручного електроінструменту, розрахованого на інтенсивну експлуатацію. Стане хорошим вибором для майстрів, які звикли виконувати свою роботу швидко і максимально якісно.
Ударний дриль Bosch GSB 20-2 Professional 060117B400 обладнана потужним колекторним двигуном, працюючим у зв'язці з довговічним двошвидкісним сталевим редуктором. Підтримує попередню установку максимальної швидкості обертання, а перемикач позицій редуктора забезпечує функціонування у двох швидкісних режимах. Перший, який обмежує швидкість межею в 1000 об/хв, підійде для свердління великих отворів в конструкційних і корозійностійких сталях.
Причому діаметр отвору в настільки міцних матеріалах може становити до 13 мм. Другий швидкісний режим, що дозволяє швидкозатискний патрону розкручуватися до 3000 об/хв, підійде для роботи з кольоровими металами та їхніми сплавами, керамікою і деревиною. Завдяки ударного режиму дриль може бурити отвори діаметром до 18 мм в бетоні, цегельних кладках, штучному та натуральному камені. Інструмент оснащений муфтою KickBack Control, що спрацьовує при заклинюванні оснастки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSB 20-2 Professional 060117B400
Усі ціни 25 →Дрель ударная Bosch Professional GSB 20-2 в L-Case с БЗП 060117B400 | 9 438 грн. |
Bosch Bosch GSB 20-2 | 9 438 грн. |
Дриль ударний Bosch GSB 20-2 Professional (0.85 кВт) (060117B400) 060117B4 | 9 438 грн. |
Дриль ударний Bosch GSB 20-2 Professional ШЗП 060117B400 | 9 438 грн. |
Дрель ударная Bosch GSB 20-2 (060117B400) | 9 438 грн. |