Перфоратор Metabo BH 18 LTX BL 16 600324800
Відео 2Фото 8 |
Metabo BH 18 LTX BL 16 600324800
Режими роботи:свердління з ударом, без удару
Енергія удару:1.3 Дж
Крутний момент:13 Нм
Число ударів:5250 уд/хв
Оберти холостого ходу:730 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, 2 шт, 4 Агод
Вага:2.1 кг
Модель 600324850 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі 600324500 два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
Всі характеристики
Характеристики BH 18 LTX BL 16 600324800
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BH 18 LTX BL 16 600324800
Акумуляторний перфоратор Metabo BH 18 LTX BL 16 + 2 акк 18 V 4.0 Ah + ЗУ + | 19 217 грн. |
Акумуляторний перфоратор Metabo BH 18 LTX BL 16, 2 акб 4.0 Ah, з/п у кейсі | 19 219 грн. |
Metabo BH 18 LTX BL 16 BOX 145 + 2 y Li-HD 18V/4.0Ah 600324800 | 17 840 грн. |
Metabo BH 18 LTX BL 16 BOX 145 + 2 y Li-HD 18V/4.0Ah 600324800 | 18 286 грн. |
Metabo BH 18 LTX BL 16 BOX 145 + 2 y Li-HD 18V/4.0Ah 600324800 | 18 732 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo BH 18 LTX BL 16 600324800
Ціни на Metabo BH 18 LTX BL 16 600324800 |
---|---|---|---|---|
Metabo BH 18 LTX BL 16 600324500 | від 10 986 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo BH 18 LTX BL 16 600324800 | від 17 840 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo BH 18 LTX BL 16 600324850 | від 7 490 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo BH 18 LTX BL 16 600324840 | від 8 670 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →