Перфоратор Metabo BH 18 LTX BL 16 600324850
Відео 2Фото 9 |
Metabo BH 18 LTX BL 16 600324850
Режими роботи:свердління з ударом, без удару
Енергія удару:1.3 Дж
Крутний момент:13 Нм
Число ударів:5250 уд/хв
Оберти холостого ходу:730 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, немає
Вага:1.5 кг
Модель 600203850 поставляється без вкладки в кейс MetaLoc, а в комплекті моделі 600203890 є вкладка в кейс metaLoc
Всі характеристики
Характеристики BH 18 LTX BL 16 600324850
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BH 18 LTX BL 16 600324850
Усі ціни 11 →Акумуляторний перфоратор Metabo BH 18 LTX BL 16 SDS-plus (Без АКБ та ЗУ) ( | 7 742 грн. |
Акумуляторний перфоратор Metabo BH 18 LTX BL 16 каркас в картоні 600324850 | 7 499 грн. |
Акумуляторний перфоратор Metabo BH 18 LTX BL 16 (600324850) 600324850 | 7 499 грн. |
Акумуляторний перфоратор Metabo BH 18 LTX BL, без акб і з/п, в картонній к | 7 499 грн. |
Перфоратор аккумуляторный Metabo BH 18 LTX BL 16 (600324850) - без аккумул | 7 499 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo BH 18 LTX BL 16 600324850
Ціни на Metabo BH 18 LTX BL 16 600324850 |
---|---|---|---|---|
Metabo BH 18 LTX BL 16 600324500 | від 10 986 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo BH 18 LTX BL 16 600324800 | від 17 840 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo BH 18 LTX BL 16 600324850 | від 7 490 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo BH 18 LTX BL 16 600324840 | від 8 670 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →