Шабельна пила Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322500
Відео 1Фото 7 |
Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322500 акк. відсутнійкейс (сумка) / акк. 2 шт 2 Агод кейс (сумка) / акк. 2 шт 4 Агод кейс (сумка) / акк. відсутнійкейс (сумка) / акк. відсутній, Metaloc |
|
В комплекті моделі 602322500 акумулятори ємністю 2 Агод, а в комплекті 602322800 — ємністю 4 Агод
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322500
Усі ціни 12 →Акумуляторна шабельна пилка Metabo PowerMaxx SSE 12 BL (602322500) | 9 909 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo PowerMaxx SSE 12 BL у MetaBox із 2 акб L | 9 909 грн. |
Акумуляторна шабельна пилка Metabo PowerMaxx SSE 12 BL, 2 акб 2.0 Ah, з/п, | 9 909 грн. |
Пила сабельная аккумуляторная Metabo PowerMaxx SSE 12 BL (602322500) | 9 909 грн. |
Сабельная пила Metabo PowerMaxx Sse 12 Bl (602322500) | 10 085 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322500
Ціни на Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322500 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322890 | від 6 582 грн. | 14 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322500 | від 9 909 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322800 | від 13 668 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322860 | від 8 605 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322840 | від 7 555 грн. | 6 пропозицій |