Дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX-3 BL I Metal 603183650
Metabo SB 18 LTX-3 BL I Metal 603183650 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SB 18 LTX-3 BL I Metal 603183650
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX-3 BL I Metal в Met | 22 999 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Metabo SB 18 LTX-3 BL I Metal, 2 ак | 22 999 грн. |
Аккумуляторный ударный шуруповерт Metabo SB 18 LTX-3 BL I Metal (603183650 | 22 999 грн. |
Шуруповерт Metabo Sb 18 LTX-3 Bl + Asc 55 + metaBOX 145 L (603183650) | 22 999 грн. |
Модификації Metabo SB 18 LTX-3 BL I Metal 603183650
Ціни на Metabo SB 18 LTX-3 BL I Metal 603183650 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 LTX-3 BL I Metal 603183650 | від 22 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo SB 18 LTX-3 BL I Metal 603183660 | від 30 011 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo SB 18 LTX-3 BL I Metal 603183850 | від 13 419 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX-3 BL I Metal 603183840 | від 14 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →