Дриль Metabo SBE 650 Set 600742870 (600742870)
Metabo SBE 650 Set 600742870 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SBE 650 Set 600742870
Усі ціни 12 →Ударний дриль Metabo SBE 650 Mobile Workshop + набір приладдя (600742870) | 4 588 грн. |
Дриль ударний Metabo SBE 650 ШЗП Mobile Workshop 600742870 | 4 588 грн. |
Мобільна майстерня з дрилем Metabo SBE 650 в пластиковому кофрі 600742870 | 4 588 грн. |
Дрель ударная Metabo SBE 650 Mobile Workshop (600742870) | 4 588 грн. |
Ударний дриль Metabo SBE 650 SET мережевий, БЗП, 0.65 кВт (600742870) 6007 | 4 587 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Metabo SBE 650 Set 600742870
Ціни на Metabo SBE 650 Set 600742870 |
---|---|---|---|---|
Metabo SBE 650 600742000 | від 1 898 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo SBE 650 Set 600742870 | від 4 587 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo SBE 650 600742850 | від 2 167 грн. | 22 пропозиції | ||
Metabo SBE 650 600742500 | від 2 598 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →