Дриль Metabo SBEV 1000-2 600783510
Фото 7 |
Metabo SBEV 1000-2 600783510 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SBEV 1000-2 600783510
Дриль ударний Metabo SBEV 1000-2 в пластиковому кофрі 600783510 | 5 432 грн. |
Metabo 600783510 | 10 680 грн. |
Metabo 600783510 | 10 947 грн. |
Metabo 600783510 | 11 214 грн. |
Модифікації моделі:
- Артикул 600783000 — тип патрона ключовою, поставляється без кейса
- Артикул 600783510 — тип патрона ключовою, поставляється з кейсом
- Артикул 600783500 — тип патрона швидкозатискний, поставляється з кейсом
Модификації Metabo SBEV 1000-2 600783510
Ціни на Metabo SBEV 1000-2 600783510 |
---|---|---|---|---|
Metabo SBEV 1000-2 600783000 | від 6 171 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo SBEV 1000-2 600783510 | від 5 432 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo SBEV 1000-2 600783500 | від 7 742 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →