Шурупокрут Metabo TBS 18 LTX BL 5000 620063860
Відео 1Фото 11 |
Metabo TBS 18 LTX BL 5000 620063860 |
|
Режим Auto-автоматичний запуск після того, як доклали шуруп до заготівлі і трошки на нього натиснули битою, яка вставлена в шпиндель шурупокрута.
Модель 620062840 поставляється без аксесуарів, модель 620062890 поставляється C насадкою SPEED FIX 57, в комплекті моделі 620062500 два акумулятора (2 Агод), ЗП, в комплекті моделі 620062540 два акумулятора (4 Агод), ЗП і насадка SPEED FIX 57.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metabo TBS 18 LTX BL 5000 620063860
Ціни на Metabo TBS 18 LTX BL 5000 620063860 |
---|---|---|---|---|
Metabo TBS 18 LTX BL 5000 620063500 | від 11 899 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo TBS 18 LTX BL 5000 620063540 | від 24 118 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo TBS 18 LTX BL 5000 620063860 | від 10 641 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo TBS 18 LTX BL 5000 620063840 | від 8 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →