Шурупокрут Bosch GDR 180-LI Professional 06019G5120
Фото 10 |
Bosch GDR 180-LI Professional 06019G5120 акк. 2 шт 3 Агод акк. відсутній |
|
Малогабаритний і легкий ударний гайковерт-шурупокрут з акумуляторним живленням. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для виконання значних обсягів монтажно-демонтажних і складальних робіт. Належить до лінійки професійного ручного електроінструменту Bosch GDR 180, розрахованого на експлуатацію з енергоємними акумуляторними батареями GBA 18В. Для установки оснащення використовується внутрішній шестигранник розміром 1/4 дюйма.
Відрізняється компактними габаритами (довжина 153 мм) і невеликою вагою (1,4 кг з батареєю). Загвинчує/отвинчивает шурупи, саморізи, болти і гайки розміром від М6 до М14. В ударному гайковерти-шурупокруті Bosch GDR 180-LI Professional 06019G5120 реалізовано плавне електронне управління швидкістю обертання патрона, яке реагує на глибину натискання курка-вимикача. Є ефективний гальма патрона і захист від перегріву. Інструмент добре збалансований, завдяки м'якою гумовою накладці Soft Grip зручно і надійно сидить в руці. Комплектується двома акумуляторами Bosch GBA 2 Агод (18В), швидким зарядний пристрій AL 1820 CV кейсом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GDR 180-LI Professional 06019G5120
Усі ціни 13 →Гайковерт аккумуляторный Bosch GDR 180-LI Professional в чемодане с 2 акб | 9 955 грн. |
Акумуляторний гайкокрут Bosch GDR 180-LI, 2 акб 3 A/год 06019G5120 | 9 157 грн. |
Гайковерт аккумуляторный Bosch Professional GDR 180-LI в чемодане с 2 акб | 9 955 грн. |
Акумуляторний гайкокрут Bosch GDR 180-LI Professional, 2 акб 3 Ah 06019G51 | 9 955 грн. |
Акумуляторний ударний гайкокрут Bosch GDR 180-LI Professional (06019G5120) | 11 448 грн. |
Модификації Bosch GDR 180-LI Professional 06019G5120
Ціни на Bosch GDR 180-LI Professional 06019G5120 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDR 180-LI Professional 06019G5120 | від 9 157 грн. | 13 пропозицій | ||
Bosch GDR 180-LI Professional 06019G5102 | від 5 899 грн. | 2 пропозиції |