Сушарка для білизни Metaltex Asymmetric 3
Фото 4 |
Metaltex Asymmetric 3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metaltex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metaltex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metaltex Asymmetric 3
Сушарка Metaltex ASYMMETRIC-3 3-х рівнева 40 м (405913) | 2 652 грн. |
Сушилка Metaltex ASYMMETRIC-3 3-х уровневая 40 м (405913) | 2 652 грн. |
Сушарка для білизни METALTEX ASYMMETRIC-3, 3-х рівнева 40м (405913) | 3 119 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →