Умивальник Mexen Felicia 39 21363962 390 мм
Mexen Felicia 39 21363962 |
|
Поверхня умивальника стійка до перепадів температур, знебарвлення, УФ-випромінювання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexen Felicia 39 21363962 390 мм
Умивальник накладний MEXEN FELICIA GREY 390x390x115мм круглий сірий MEX-21 | 6 512 грн. |
Умывальник Mexen Felicia Grey MEX-21363962 | 5 535 грн. |
Умивальник (раковина) MEXEN FELICIA GREY | 6 512 грн. |
Умивальник накладний MEXEN FELICIA GREY 390x390x115мм круглий сірий MEX-21 | 6 512 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →