Умивальник Mexen Klara 46 21564600 455 мм
Фото 3 |
Mexen Klara 46 21564600 |
|
Поверхня миття стійка до матування, перепадів температур та УФ-випромінювання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexen Klara 46 21564600 455 мм
Умивальник накладний MEXEN Klara 460x230x120мм прямокутний білий MEX-21564 | 3 740 грн. |
Умывальник Mexen Klara White MEX-21564600 | 3 179 грн. |
Умивальник (раковина) MEXEN KLARA WHITE | 3 740 грн. |
Умивальник накладний MEXEN Klara 460x230x120мм прямокутний білий MEX-21564 | 3 740 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →