Умивальник Omnires CORONA CORONA500BP 500 мм
Фото 4 |
Omnires CORONA CORONA500BP |
|
Глянсовий поверхню.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires CORONA CORONA500BP 500 мм
Умивальник накладний OMNIRES CORONA 500x385x135мм прямокутний білий CORONA | 3 960 грн. |
Умивальник Omnires Corona 38,5x50, білий (CORONA500BP) CORONA500BP | 3 960 грн. |
Умивальник на стільницю Omnires Corona 50x39 см, білий глянцевий (CORONA50 | 3 840 грн. |
Раковина Omnires Corona white (CORONA500BP) CORONA500BP | 3 960 грн. |
Умивальник Omnires Corona 38,5x50 white (CORONA500BP) CORONA500BP | 3 960 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →