Умивальник Mexen Lola 36 22213600 360 мм
Mexen Lola 36 22213600 |
|
Поверхня миття стійка до матування, перепадів температур та УФ-випромінювання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexen Lola 36 22213600 360 мм
Умивальник накладний MEXEN LOLA 360x360x120мм круглий чорний MEX-22213685 | 8 140 грн. |
Умывальник (раковина) MEXEN LOLA 36 BLACK MATT rea-00000001833 | 8 140 грн. |
Умывальник Mexen Lola 36 Black Matt MEX-22213685 | 6 919 грн. |
Умивальник (раковина) MEXEN LOLA 36 BLACK MATT | 8 140 грн. |
Умивальник накладний MEXEN LOLA 360x360x120мм круглий чорний MEX-22213685 | 8 140 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →