Умивальник Mexen Lola 41 22214100 415 мм
Mexen Lola 41 22214100 |
|
Поверхня миття стійка до матування, перепадів температур та УФ-випромінювання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexen Lola 41 22214100 415 мм
Умивальник накладний MEXEN LOLA 415x415x120мм круглий чорний MEX-22214185 | 10 164 грн. |
Умывальник (раковина) MEXEN LOLA 41 BLACK MATT rea-00000001834 | 10 164 грн. |
Умывальник Mexen Lola 41 Black Matt MEX-22214185 | 10 164 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →