Вантажна шина Michelin Bibload Hard Surface 460/70 R24 159A8
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin Bibload Hard Surface 460/70 R24 159A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Bibload Hard Surface 460/70 R24 159A8
Michelin Bibload Hard Surface (индустриальная) 460/70 R24 159A8/159B | 42 505 грн. |
Michelin Bibload Hard Surface (460/70R24 159A8) | 43 155 грн. |
Michelin Bibload Hard Surface індустріальна індустріальна (460/70R24 159/1 | 42 302 грн. |
Шина Michelin Bibload Hard Surface (індустріальна) 460/70 R24 159A8/159B | 46 553 грн. |
Відеоогляди