Вантажна шина Michelin X Multi Z 315/60 R22.5 154L
Відео 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Multi Z 315/60 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Multi Z 315/60 R22.5 154L
Усі ціни 14 →Michelin X Multi Z (рульова вісь) 315/60 R22.5 154/148L | 31 642 грн. |
Michelin X Multi Z (рулевая) 315/60 R22.5 154/148L | 30 645 грн. |
Michelin X Multi Z (рулевая) (315/60R22.5 154L) | 31 762 грн. |
Michelin X Multi Z (рулевая) 315/60 R22.5 154/148L 18PR "3PMSF" | 29 647 грн. |
Michelin X Multi Z (315/60R22.5 154L) | 31 877 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди