Вудилище SELECT Force FRC-662M
SELECT Force FRC-662M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SELECT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SELECT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SELECT Force FRC-662M
Усі ціни 17 →Спининговое удилище Select Force FRC-662M 1.98m 5-24g Fast | 880 грн. |
Удилище Select Force FRC-662M 1.98m 5-24g Fast (1870.31.85) 1870.31.85 | 880 грн. |
Вудилище Select Force FRC-662M 1.98m 5-24g Fast (1870.31.85) 1870.31.85 | 880 грн. |
Select Вудилище Select Force FRC-662M 1.98m 5-24g Fast (1870.31.85) 1870.3 | 880 грн. |
Спиннинг Select Force FRC-662M 1.98m 5-24g Fast 18703185 | 880 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →