Комутатор MikroTik CRS310-1G-5S-4S+IN
Фото 3 |
MikroTik CRS310-1G-5S-4S+IN |
|
Працює під управлінням системи RouterOS L5.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik CRS310-1G-5S-4S+IN
Усі ціни 49 →MikroTik CRS310-1G-5S-4S+IN | 10 299 грн. |
Мережевий комутатор MikroTik netFiber9 Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S | 7 401 грн. |
Mikrotik CRS310-1G-5S-4S+IN Комутатор | 7 080 грн. |
Сетевой коммутатор MikroTik netFiber9 Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+ | 7 253 грн. |
MikroTik netFiber9 Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+IN | 6 599 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →