Пральна машина Milano XPB-30 білий
Фото 3 |
Milano XPB-30 білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milano XPB-30 білий
Усі ціни 49 →Пральна машина Milano XPB-30 PA Green | 3 186 грн. |
Пральна машина напівавтомат Milano XPB-30 PA Red | 3 390 грн. |
ХРВ-30 pа blue Стиральная машина milano | 3 911 грн. |
Стиральная машина полуавтомат Milano XPB-30 PA | 3 793 грн. |
Milano XPB-30 PA GREEN | 3 490 грн. |
ще 20 пропозицій
Все в сучасних машинах автоматах добре. Прають, полощуть віджимають самостійно. Мають десятки різних витончених програм для різних типів тканин і навіть для окремого роду речей. Я, наприклад, бачив стиралку з окремим режимом "5 сорочок". Є навіть пральні машинки із вбудованою сушкою, це вже вищий пілотаж, я вважаю. Але таку машинку-автомат не можна легко взяти з собою на тиждень на дачу. Всі вони дуже важкі, адже в них спеціально вкладаються величезні кам'яні плити для додаткового збільшення ваги, щоб при швидкісному віджимі машина не стала стрибати по ванній від дисбалансу барабана. Так що проблему прання в літні дачні два місяці довелося вирішувати за допомогою ось такої машинки. Вона дешева, півтори тисячі гривень за нинішніх часів гроші зовсім невеликі, зате дружина позбавлена необхідності вбиватися над ручним пранням. Раніше, коли нас на дачі було двоє-троє, було простіше. А зараз ще двоє дітей додалося і тільки вони роблять удвічі більше брудних речей, ніж троє дорослих. Машинка гранично проста і нехитра. Увімкнув таймер, поставивши його на певну позначку, і вона стирає. Крутить обидві сторони, тобто з реверсом. Думаю, що за якістю таке прання поступається барабану автоматичної машинки, але якщо використовувати нормальний пральний порошок або рідкий миючий засіб, то білизна відмивається. Чи не важка, важить 8 кг. Крім власне прання, вона не вміє нічого. Злив води природний, без насоса, віджиму ніякого немає і близько. Підігрів відсутній, якої температури воду заллєш таке прання в тебе і буде. |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →