Пральна машина Milano FWM-40 білий
Milano FWM-40 білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milano FWM-40 білий
Усі ціни 76 →Пральна машина MILANO FWМ 40 PA Red | 3 446 грн. |
Пральна машина Milano FWM 40 PA Blue | 3 380 грн. |
Пральна машина Milano FWM-40 PA Red | 3 480 грн. |
стир. машина milano fwm40 pa red | 3 667 грн. |
Стиральная машина полуавтомат Milano FWM-40 PA | 3 883 грн. |
ще 20 пропозицій
Пральна машина хороша у всьому, крім мобільності. Це стаціонарна техніка і швиденько перевезти її на дачу і назад не вийде. До того ж на дачі та подача води для домашньої машини невідповідна. Раніше ми там і без прання обходилися, але зараз, коли у нас двоє маленьких дітей, без пральної помічниці дружині дуже сумно. Так теща допомагає, але все одно обсяг прання виходить такий, що забирає занадто багато часу. Тому я вирішив підшукати якесь недороге вирішення цього питання. І наше обличчя цього напівавтомата. Якщо чесно, то швидше за це не напівавтоматична машина, а напівручна. Але все одно вона може непогано виконувати саму трудомістку частину роботи - саме прання. Машинка невелика. Розміри по паперу начебто не дуже і відрізняються від компактного автомата, але насправді він набагато менший. Відповідно і місце під неї знайти набагато простіше. Вага взагалі смішна, вісім (!) кілограмів, так що перенести або підняти її жінці цілком під силу. Така невелика вага вийшла за рахунок того, що тут немає віджиму, а значить немає і плити-обтяжувача, яка обов'язково потрібна для гасіння вібрації. Машина без проблем укладається у багажний простір нашого універсала. Програм прання цілих дві)) Якість випраного, на мій погляд, непогана. Але порівнювати його із сучасною машинкою автоматом дружина не наважилася)) Завантажити можна до 4 кг білизни, тобто один комплект постільної. Таймер лише 15-хвилинний, його можна було б зробити більш тривалим. Немає віджиму та помпи для зливу води. Тобто білизну потрібно у будь-якому випадку віджимати вручну, а вода витікає лише самопливом. Полоскати в машинці можна, але з більшим успіхом і меншою морокою це можна робити і руками. |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →