Пральна машина Milano FWT-701 білий
Milano FWT-701 білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milano FWT-701 білий
Усі ціни 23 →Пральна машина вертикальна Milano FWT701 PA BLUE | 5 599 грн. |
Пральна машина Milano FWT 701 PA GREEN | 5 651 грн. |
Стиральная машина Milano FWT701 Pa Blue | 5 525 грн. |
Стиральная машина полуавтомат MILANO FWT 701 PA Blue | 5 599 грн. |
Пральна машина напівавтомат Milano FWT701 PA GREEN | 5 659 грн. |
ще 18 пропозицій
Як організувати прання на дачі так, щоб не змушувати дружину витрачати на це півдня? Таким питанням я поставив цього літа, перед тим як ми всією сім'єю вибиралися на два місяці за місто, на дачу. Все б нічого, але троє дітей це просто нескінченний генератор забрудненого одягу. Причому часто це забруднення, що важко виводяться, такі як зелені плями трави або листя, м'якоть або сік фруктів, бризки томатів. Відмити це потрібно оперативно, до завтра таке не полежить, наступного дня його вже ніякий Аріель і Ваніш не візьмуть, як не намагайся. Ручне прання цього потоку барахла забирає у дружини дику кількість часу і покупка цієї машини мала допомогти. На відміну від машинок-автоматів вона вдвічі легша, а отже, її можна спокійно переносити у зручне для прання місце. Так само вона майже вдвічі дешевша, що теж важливо. На дачі ми більше двох місяців не живемо, і купувати на цей термін щось дороге взагалі немає ніякого сенсу. Крім цього їй пофіг який у мережі тиск води. Її взагалі можна заправляти водою із відра, заливаючи її зверху. Порошок можна використовувати будь-який, але тут краще не економити. Інакше складні плями на білих майках чи футболках можуть і не відпрати. Складається з двох окремих блоків: бак з активатором для прання-полоскання та центрифуга для віджимання. Інтенсивність прання регулюється, є дві позиції. Білизна можна завантажити багато – 4-4,5 кг входять без проблем. Можна й більше вштовхнути, але тоді навряд чи нормально тягнеться. Рік гарантійних зобов'язань від виробника. Дружина каже, що за якістю прання вона все-таки поступається автоматичною машиною з барабаном. Щоб досягти того ж результату потрібна більш висока температура або триваліший цикл. Нагрівача в машинці немає, тому температури можна досягти тільки нагріваючи воду у відрі великим кип'ятильником. Робити це газом зараз надто дорого. Таймер прання варто зробити більш довгограючим. Віджимання в центрифузі, незважаючи на заявлену високу швидкість 1350 об/хв, виходить гірше, ніж при 600 об/хв в барабані автоматичної машини. |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →