Зимова шина Milever Wintercross MW356 195/65 R15 91Q
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Milever Wintercross MW356 195/65 R15 91Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milever Wintercross MW356 195/65 R15 91Q
Усі ціни 18 →Шина Milever WINTERcross MW356 195/65 R15 91Q | 1 841 грн. |
Milever Wintercross MW356 195/65 R15 91Q | 2 221 грн. |
Milever Winter Cross MW356 (195/65R15 91Q) | 1 944 грн. |
Milever Winter Cross MW356 195/65 R15 91Q | 2 342 грн. |
Зимова шина MILEVER MW356 195/65R15 91Q | 2 069 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →