Зимова шина Linglong Green-Max Winter Ice I-16 195/65 R15 91T
Виберіть розмір шин
Linglong Green-Max Winter Ice I-16 195/65 R15 91T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Linglong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Linglong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Linglong Green-Max Winter Ice I-16 195/65 R15 91T
Усі ціни 15 →LingLong Green-Max Winter Ice I-16 195/65 R15 91T | 2 153 грн. |
Ling Long Green-Max Winter Ice I-16 (195/65R15 91T) | 2 068 грн. |
LingLong Green-Max Winter Ice I16 195/65 R15 91T | 2 123 грн. |
LingLong Green-Max Winter Ice I-16 195/65 R15 91T | 2 000 грн. |
Linglong Green Max Winter Ice I16 195/65 R15 91T 122285 | 2 069 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →