Циркулярна пила Bosch GKT 18V-52 GC Professional 06016B4000
Відео 7Фото 6 |
Bosch GKT 18V-52 GC Professional 06016B4000 |
|
Модель 06016B4000 поставляється без акумуляторів і шини, а в комплекті моделі 0615990L55 два акумулятора (8 Агод), зарядний пристрій і шина FSN 1600
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GKT 18V-52 GC Professional 06016B4000
Усі ціни 16 →Акумуляторна занурювальна пила Bosch Professional GKT 18V-52 GC в L-Boxx 2 | 28 157 грн. |
Аккумуляторная погружная пила Bosch Professional GKT 18V-52 GC в L-Boxx 23 | 28 157 грн. |
Аккумуляторная циркулярная пила Bosch GKT 18V-52 GC Professional (18 В, бе | 28 157 грн. |
Акумуляторна занурювальна пила Bosch GKT 18V-52 GC Professional, 2 акб 5 A | 29 999 грн. |
Пила дисковая аккумуляторная Bosch GKT 18V-52 GC (06016B4000) - без аккуму | 28 157 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди