Шабельна пила Milwaukee M18 FHZ-0X (4933459887)
Відео 3Фото 9 |
Milwaukee M18 FHZ-0X акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній |
|
Модель M18 FHZ-0x поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, а в комплекті моделі M18 FHZ-502x два акумулятора (5 Агод) і зарядний пристрій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 FHZ-0X
Усі ціни 6 →Акумуляторна шабельна пила Milwaukee M18 FHZ-0X (18 В, без АКБ, 3000 ход/х | 12 700 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Milwaukee M18 FHZ-0X (18 В, без АКБ, 3000 ход/х | 12 699 грн. |
Milwaukee M18 Fhz-0X 4933459887 | 11 600 грн. |
Milwaukee M18 Fhz-0X 4933459887 | 11 890 грн. |
Шабельна пила Milwaukee акумуляторна Hackzall M18 FHZ-0X (4933459887) | 12 699 грн. |
Шабельна пилка MILWAUKEE M18 FHZ-0X | 12 699 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M18 FHZ-0X
Ціни на Milwaukee M18 FHZ-0X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 FHZ-502X | від 21 880 грн. | 2 пропозиції | ||
Milwaukee M18 FHZ-0X | від 11 600 грн. | 6 пропозицій |