Торцювальна пила Milwaukee M18 SMS216-0 (4933471057)
Відео 1Фото 6 |
Milwaukee M18 SMS216-0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 SMS216-0
Усі ціни 8 →Торцювальна пила Milwaukee M18 216 мм (без АКБ та ЗП) (4933471057) | 22 440 грн. |
Торцовочная пила Milwaukee M18 216 мм (без АКБ и ЗУ) (4933471057) 49334710 | 21 376 грн. |
Торцювальна пила Milwaukee M18 216 мм (без АКБ та ЗП) (4933471057) 4933471 | 22 440 грн. |
Milwaukee M18 216 (4933471057) 4933471057 | 22 440 грн. |
Milwaukee Торцювальна пила Milwaukee M18 216 мм (без АКБ та ЗП) (493347105 | 22 440 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель M18 SMS216-0 — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса
- Модель M18 SMS216-402C — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс