Перфоратор Milwaukee M18 ONEFHPX-0X (4933478495)
Відео 1Фото 18 |
Milwaukee M18 ONEFHPX-0X
акк. 2 шт
5.5 Агод
, кейсакк. відсутній, кейсРежими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:5 Дж
Число ударів:4600 уд/хв
Оберти холостого ходу:800 об/хв
Тип патрона:SDS+, швидкозатискний
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, немає
Вага:4.2 кг
У комплекті FIXTEC™ швидкозатискний патрон (13 мм) та HD кейс.
Всі характеристики
Характеристики M18 ONEFHPX-0X
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 ONEFHPX-0X
Усі ціни 10 →Перфоратор SDS-PLUS акумуляторний MILWAUKEE, M18 ONEFHPX-0X, 5,0Дж (HDкейс | 25 649 грн. |
Перфоратор Milwaukee SDS-Plus M18 ONE FHPX-0X FUEL (без АКБ та ЗП) (493347 | 22 757 грн. |
Перфоратор Milwaukee SDS-Plus M18 ONE FHPX-0X FUEL (без АКБ та ЗП) (493347 | 24 990 грн. |
Milwaukee SDS-Plus M18 ONE FHPX-0X FUEL (без АКБ та ЗП) (4933478495) 49334 | 24 990 грн. |
Milwaukee M18 ONEFHPX-0X 4933478495 | 22 760 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M18 ONEFHPX-0X
Ціни на Milwaukee M18 ONEFHPX-0X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 ONEFHPX-552X | від 45 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M18 ONEFHPX-0X | від 22 757 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →