Торцювальна пила Bosch GCM 18V-216 Professional 0601B41000
Відео 9Фото 9 |
Bosch GCM 18V-216 Professional 0601B41000 акк. 2 шт 8 Агод акк. відсутній |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GCM 18V-216 Professional 0601B41000
Усі ціни 6 →Аккумуляторная торцовочная пила Bosch Professional GCM 18V-216 без акб 060 | 21 105 грн. |
Акумуляторна торцювальна пила Bosch GCM 18V-216 Professional (без АКБ) 060 | 21 105 грн. |
Акумуляторна торцювальна пила Bosch GCM 18V-216 Professional, без акб 0601 | 21 105 грн. |
Акумуляторна торцювальна пилка BOSCH GCM 18V-216 0601B41000 | 20 261 грн. |
Bosch GCM 18V-216 Professional 0601B41000 | 19 200 грн. |
Bosch GCM 18V-216 Professional 0601B41000 | 19 680 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GCM 18V-216 Professional 0601B41000
Ціни на Bosch GCM 18V-216 Professional 0601B41000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GCM 18V-216 Professional 0601B41001 | від 26 880 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GCM 18V-216 Professional 0601B41000 | від 19 200 грн. | 6 пропозицій |