Дриль-шурупокрут Milwaukee M12 FPDX-202X (4933464136)
Фото 9 |
Milwaukee M12 FPDX-202X |
|
Модель M12 FPDX-0 поставляється без аксесуарів, в комплекті моделі M12 FPDX-202X два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі M12 FPDXKIT-202X два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс, кутова і ексцентрична насадки
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M12 FPDX-202X
Дриль-шурупокрут з ударом акумуляторний MILWAUKEE, M12 FPDX-202X, 37Нм, (+ | 13 809 грн. |
Milwaukee M12 FPDX-202X 4933464136 | 20 720 грн. |
Milwaukee M12 FPDX-202X 4933464136 | 21 238 грн. |
Milwaukee M12 FPDX-202X 4933464136 | 21 756 грн. |
Дриль-шурупокрут з ударом акумуляторний Milwaukee M12 FPDX-202X 37 Нм (493 | 13 812 грн. |
Модификації Milwaukee M12 FPDX-202X
Ціни на Milwaukee M12 FPDX-202X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 FPDX-202X | від 13 809 грн. | 5 пропозицій | ||
Milwaukee M12 FPDXKIT-202X | від 16 618 грн. | 5 пропозицій | ||
Milwaukee M12 FPDX-0 | від 8 392 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →